Zostań Strażakiem! OSP Leśniewo ogłasza nabór do jednostki!

Ochotnicza Straż Pożarna w Leśniewie ogłasza nabór do jednostki!

Pasjonujesz się pożarnictwem? Chcesz pomagać drugiemu człowiekowi? A może brakuje czegoś w Twoim życiu i chcesz to zmienić…? Wstąp w szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej i zostań Strażakiem!

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wstąpienia w szeregi OSP Leśniewo.

Mile widziani chłopcy i dziewczęta do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej,
oczywiście możecie zabrać ze sobą rodziców i rodzeństwo… 🙂

Zostając strażakiem ochotnikiem OSP Leśniewo możesz wstąpić do wielkiej rodziny strażackiej.
Zdobędziesz podstawowe umiejętności i doświadczenie niezbędne do służby w Ochotniczej Straży Pożarnej. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w szkoleniach specjalistycznych organizowanych przez komórki organizacyjne Państwowej Straży Pożarnej zdobywając nowe umiejętności i kwalifikacje ratownicze.
Służba w OSP Leśniewo to również uczestnictwo w różnych uroczystościach i imprezach organizowanych na szczeblu lokalnym. Poza tym jest to jedna z dróg do zostania strażakiem zawodowym lub ratownikiem medycznym.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez Facebook’a,  e-mail bądź telefonicznie.

Nie mieszkasz w Leśniewie? Nieważne! Rozpatrujemy każdą kandydaturę.

Ochotnicza Straż Pożarna w Leśniewie

Adres: